Tváře projektu

all (4)
Jsme parta nadšenců odhodlaných zkusit něco nového. Pocházíme z různých církví, ale sdílíme stejné hodnoty. Nabízíme otevřenost, radost a přijetí.

Tváře projektu


Alexandr Flek

Alexandr Flek

Šéfredaktor nakladatelství Biblion a příležitostný kazatel

Alexandr Flek
Alexandr Flek, BA, MTh (*1968)
Překladatel, nakladatel a „vykladatel“ Bible. Snílek, komunikátor a průkopník. Bývalý ateista a bývalý pastor, dnes biblista, nakladatel a kazatel na volné noze. 1 x manžel, 4 x otec, 3 x děd. Patnáct let vedl překladatelský tým Bible21, jeho nedávná kniha Parabible, která přenáší evangelijní texty do současných českých kulis, se stala veřejným fenoménem a setkala s nebývalým zájmem věřících i nevěřících čtenářů.


Alexandra Jacobea

Alexandra Jacobea

Evangelická farářka z Dejvic

Saša Jacobea – Alexandra Jacobea (*1985 Brno) v 15 letech přijala křest a objevila ČCE. Teologii studovala v Praze a v Ženevě, odkud se na 10 let vrátila do rodného Brna, tentokrát i jako farářka. Coby dobrovolnice se věnuje péči o budoucí vodicí psy, má ráda dobrou kávu.
Je vdaná, trojnásobná kmotra, od září 2021 žije a pracuje v Praze.


Byli u toho s námi

Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

Web: https://www.denikfararky.cz/
IG: martina.viktorie
Martina Viktorie Kopecká, se narodila v Lounech v létě roku 1986. Po absolvování tamějšího gymnázia si zvolila cestu kariéry v nadnárodním korporátu. Po třech letech si podala přihlášku na teologii, nechala se pokřtít, ukončila nevyhovující práci a navíc vystudovala psychologii a speciální pedagogiku. Od konce roku zastupuje Církev československou husitskou ve Světové radě církví (World Council of Churches) a předsedá jednomu z jejích poradních orgánů (ECHOS). Také stále slouží bohoslužby v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí.


M. C. Putna

M. C. Putna

Literární historik a vysokoškolský pedagog

www.twitter.com/mcputna
Martin C. Putna (1968 Písek) vystudoval klasickou filologii, slavistiku a teologii. Přednáší na Fakultě humanitních studií Karlovy univerzity, píše knihy o literárních dějinách a pro Český rozhlas natáčí s Ninou Rutovou pořad Duchovní Evropa. Církevně a politicky je nebinární.David Balcar

David Balcar

Evangelický farář v pražském kostele u Klimenta

David Balcar

Přesunout se na začátek